Muğanbank daha 6 aztəminatlı şəxsə dəstək oldu
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin təşəbbüsü ilə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi, Mərkəzi Bank və Azərbaycan Banklar Assosiasiyası arasında olan həssas əhali qruplarının özünüməşğulluğunun təşkilinə köməklik göstərilməsi istiqamətindəki əməkdaşlıq memorandumuna "Muğanbank" ASC də qoşulmuşdur.
Muğanbank uğurla davam edən özünüməşğulluq proqramına dəstək olaraq Bakı, Sumqayıt şəhərlərində, eləcə də Salyan, Göyçay və Goranboy rayonlarında yaşayan aztəminatlı ailələrə əvəzsiz olaraq avadanlıqların verilməsi istiqamətində fəaliyyətini davam etmişdir.
Avtotəmizləmə xidməti ilə məşğul olan 6 vətəndaş müvafiq avadanlıqlarla təmin edilib. Bununla da, Muğanbank tərəfindən həssas əhali qruplarına dəstək göstərilib, arzularını həyata keçirmək üçün şərait yaradılmışdır.
"Muğanbank" ASC 1992-ci ildə fəaliyyətə başlamışdır. Hal-hazırda Bankın ölkə ərazisində 22 filialı və 10 şöbəsi keyfiyyətli xidmət göstərir. Muğanbankın xidmət və məhsulları haqqında ətraflı məlumat almaq 933 Məlumat Mərkəzi və ya https://muganbank.az saytı vasitəsilə mümkündür.

Муганбанк оказал помощь еще 6 малообеспеченным гражданам
«Муганбанк» ОАО присоединился к меморандуму по оказанию помощи в организации самозанятости уязвимых групп населения, осуществленный по инициативе Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева о сотрудничестве между Министерством труда и социальной защиты населения, Центральным банком и Ассоциацией банков Азербайджана.
В поддержку успешной программы самозанятости Муганбанк продолжил свою деятельность в направлении обеспечения техникой малообеспеченным семьям, проживающих в городах Баку, Сумгаит, а также Сальянском, Гейчайском и Геранбойском районах.
6 граждан, занимающихся услугами автомойки, были обеспечены соответствующими оборудованиями. Таким образом, ОАО «Муганбанк» поддержал уязвимые группы населения и создал условия для реализации желаний.
"Муганбанк" начал свою деятельность в 1992 году. На сегодняшний день 22 филиала и 10 отделений "Муганбанк" оказывают клиентам качественные услуги по всем видам банковских продуктов.  Дополнительную информацию об услугах и продуктах “Муганбанка” можно получить как в информационном центре 933, так и на сайте www.muganbank.az