Əməkhaqqı kartları ilə ölkədaxili istənilən bankomatdan nağdlaşdırma komissiyasız oldu.
Muğanbank əməkhaqqı kart sahiblərinə ölkənin bütün bankomatlarından heç bir xidmət haqqı olmadan 500 AZN-ə qədər vəsait çıxarmaq imkanı verən yeni "ALL ATM" layihəsinə start vermişdir.
Belə ki, adıçəkilən layihə Bankın əməkhaqqı kart sahiblərinin öz vəsaitlərini ölkədaxili istənilən bankın bankomatından komissiyasız və rahat əldə etməsini təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.
Qeyd etmək istərdik ki, nağdlaşdırılan vəsait aylıq 500 AZN limit məbləğini keçdikdə, komissiya yalnız 500 AZN-dən yuxarı olan məbləğə görə hesablanacaqdır. Məsələn, müştəri 600 AZN məxaric etdikdə, vəsaitin 100 AZN məbləği üçün komissiya mövcud tarifə uyğun olaraq tətbiq ediləcəkdir.
Həmçinin, Muğanbankın əməkhaqqı kartlarında qalıq vəsaitə görə illik 5% gəlir əldə etmək mümkündür.
Müştərilər "ALL ATM" layihəsi haqqında ətraflı məlumatı 933 Məlumat mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq əldə edə bilərlər.

Обналичивание зарплатных карт в любом банкомате страны стало без комиссии.
Стартовал новый проект "ALL ATM", позволяющий владельцам зарплатных карт Муганбанк снимать средства со всех банкоматов страны на сумму до 500 AZN без каких-либо комиссий.
Цель данного проекта является удобное и безкомиссионное обналичивание средств во всех банкоматах страны для владельцев зарплатных карт Муганбанка.
Хотим отметить, что при превышении лимита в 500 AZN в месяц комиссия будет начисляться только на сумму, превышающую 500 AZN. Например, при вычислении 600 AZN комиссия будет применяться в соответствии с существующим тарифом на превышающий лимит, т.е. 100 AZN.
Кроме того, отметим, что на остаток зарплатных карт Муганбанка можно получить 5% годового дохода.
Получить подробную информацию о проекте «ALL ATM» клиенты могут обратившись в Информационный центр 933.