“MONEX” və “UPT” ilə Türkiyəyə edilən köçürmələr üzrə komissiya sıfırlandı!
“MONEX” və “UPT” pul köçürmə sistemləri 8 fevral tarixindən etibarən Türkiyədəki TL bank hesablarına köçürmələr üzrə komissiyaları sıfırladı.
Bu qərar qardaş Türkiyədə baş vermiş zəlzələ ilə əlaqədar qəbul edilib.
“Biz bu çətin zamanda qardaş Türkiyə xalqına və orada olan həmyerlilərimizə dəstəyimizi göstərmək istəyirik. Komissiya haqqını ləğv etməklə insanların Türkiyədə olan əzizlərinə və yaxınlarına ehtiyac vəsaitini göndərmələrini asanlaşdıracağımıza ümid edirik.” bu sözləri Muğanbankın İdarə Heyətinin Sədri Elnur Abbasov bildirib.
Əlavə olaraq qeyd edək ki, komissiyasız köçürmələr 15 fevral tarixinədək qüvvədə olacaqdır.
“MONEX” və “UPT” haqqında ətraflı məlumat almaq üçün www.monexmt.az və www.upt.com.tr vebsaytlarına keçid edə bilərsiniz.

"MONEX" обнулил комиссию в Турцию!
Системы денежных переводов «MONEX» и «UPT» с 8 февраля обнулили комиссии за отправку переводов на банковские счета TL в Турции. Такое решение было принято в связи с землетрясением, которое произошло в Турции.
«Мы хотим показать нашу поддержку братскому народу Турции и нашим соотечественникам в это трудное время. Отменив комиссию, мы надеемся облегчить людям отправку необходимых средств своим близким в Турцию». Об этом заявил председатель  правления Муганбанка Эльнур Аббасов.
Кроме того, отметим, что переводы без комиссии будут действовать до 15 февраля.
Для получения дополнительной информации о «MONEX» и «UPT» вы можете посетить веб-сайты www.monexmt.az и www.upt.com.tr.