“MONEX” və “UPT” ilə Türkiyəyə edilən köçürmələr üzrə komissiya sıfırlandı!
“MONEX” və “UPT” pul köçürmə sistemləri 8 fevral tarixindən etibarən Türkiyədəki TL bank hesablarına köçürmələr üzrə komissiyaları sıfırladı.
Bu qərar qardaş Türkiyədə baş vermiş zəlzələ ilə əlaqədar qəbul edilib.
“Biz bu çətin zamanda qardaş Türkiyə xalqına və orada olan həmyerlilərimizə dəstəyimizi göstərmək istəyirik. Komissiya haqqını ləğv etməklə insanların Türkiyədə olan əzizlərinə və yaxınlarına ehtiyac vəsaitini göndərmələrini asanlaşdıracağımıza ümid edirik.” bu sözləri Muğanbankın İdarə Heyətinin Sədri Elnur Abbasov bildirib.
Əlavə olaraq qeyd edək ki, komissiyasız köçürmələr 15 fevral tarixinədək qüvvədə olacaqdır.
“MONEX” və “UPT” haqqında ətraflı məlumat almaq üçün www.monexmt.az və www.upt.com.tr vebsaytlarına keçid edə bilərsiniz.

"MONEX" cancelled commission to Turkey!
From February 8, "MONEX" and "UPT" money transfer systems zeroed fees for sending transfers to TL bank accounts in Turkey. This decision was made due to the earthquake that occurred in Turkey.
“We want to show our support to the brotherly people of Turkey and our citizens at this difficult time. By eliminating the fee, we hope to make it easier for people to send the necessary funds to their loved ones in Turkey.” This was stated by the Chairman of the Board of Muganbank Elnur Abbasov.
In addition, we note that commission-free transfers will be valid until February 15.
For more information about MONEX and UPT, you can visit the websites www.monexmt.az and www.upt.com.tr.