Muğanbank Evrika liseyində təqdimat keçirdi
Muğanbank Mugan Junior kartının şagirdlər arasında tanınması məqsədilə Evrika liseyində təqdimat keçirmişdir. Mugan Junior kartının təqdimatı Evrika liseyinin 3 fərqli bölməsində, azərbaycan, rus və ingilis dillərində təhsil alan şagirləri üçün həyata keçirilmişdir.
Təqdimat zamanı bank əməkdaşları tərəfindən şagirdlərə bankların fəaliyyəti və məhsulları barəsində məlumatlar verilmişdir. Uşaqlara nağdsız ödənişlərin üstünlükləri, həmçinin maliyyə xərclərinin düzgün idarə olunması barəsində maarifləndirici məlumatlar verilmişdir.
Xatırladaq ki, Mugan Junior kartı 10-16 yaşlı uşaqlar üçün xüsusi olaraq fərdiləşdirilmiş 2 fərqli dizaynda, eləcə də AZN, USD və ya EUR valyutalarında pulsuz təklif olunur.

Muganbank made a presentation at Evrika Lyceum to promote the Mugan Junior card among students. The presentation of the Mugan Junior card was made for students studying in 3 different sections of Evrika Lyceum, in Azerbaijani, Russian and English languages.
During the presentation, the bank officers informed the students about bank operations and products. The bank officers raised the children’s awareness on the benefits of non-cash payments, as well as the proper management of financial costs.
It should be noted that Mugan Junior card is offered free of charge in 2 different designs tailored for children aged 10-16, as well as in AZN, USD or EUR.