Muğanbank Evrika liseyində təqdimat keçirdi
Muğanbank Mugan Junior kartının şagirdlər arasında tanınması məqsədilə Evrika liseyində təqdimat keçirmişdir. Mugan Junior kartının təqdimatı Evrika liseyinin 3 fərqli bölməsində, azərbaycan, rus və ingilis dillərində təhsil alan şagirləri üçün həyata keçirilmişdir.
Təqdimat zamanı bank əməkdaşları tərəfindən şagirdlərə bankların fəaliyyəti və məhsulları barəsində məlumatlar verilmişdir. Uşaqlara nağdsız ödənişlərin üstünlükləri, həmçinin maliyyə xərclərinin düzgün idarə olunması barəsində maarifləndirici məlumatlar verilmişdir.
Xatırladaq ki, Mugan Junior kartı 10-16 yaşlı uşaqlar üçün xüsusi olaraq fərdiləşdirilmiş 2 fərqli dizaynda, eləcə də AZN, USD və ya EUR valyutalarında pulsuz təklif olunur.

Муганбанк провел презентацию в лицее Эврика
Муганбанк провел презентацию в лицее Эврика с целью продвижения карты Mugan Junior среди учащихся. Презентация карты Mugan Junior была проведена на трёх языках, азербайджанском, русском и английском.
В ходе презентации сотрудники банка проинформировали школьников о деятельности и продуктах банков. Детям была предоставлена информация о преимуществах безналичных расчетов, а также о правильном управлении финансовыми затратами.
Напомним, что карта Mugan Junior предлагается в двух различных дизайнах, идентифицированные для детей в возрасте от 10 до 16 лет, а также в трех валютах.