Sərhədləri aşaraq pullarınızı Muğanbank ilə köçürün
Muğanbank “Mastercard” beynəlxalq ödəniş təşkilatı ilə birlikdə dünyanın 100-dən çox ölkəsinə sürətli, təhlükəsiz və aşağı komissiya haqqı ilə pul köçürmələri etməyə imkan yaratdı.
Muğanbank və Mastercard Azərbaycanda ilk olaraq innovativ bir məhsul olan hesablararası pul köçürmə platformasını istifadəyə verib. Platforma öz müştərilərinə qlobal miqyasda bank və rəqəmsal hesaba təhlükəsiz, real vaxt rejimində ödənişlərlə bağlı köçürmələr etməyə imkan yaradır. Belə ki, bu platforma vasitəsi ilə köçürmələrdə müxbir bankların iştirak etməməsi mövcud məhdudiyyətləri aradan qaldıraraq, hesablaşma vaxtını əhəmiyyətli dərəcədə azaldır, prosesi daha sadə və köçürmələri daha sürətli və sərfəli edir.
Muğanbank yeni innovativ platformanı tətbiq etməklə ölkənin rəqəmsal imkanlarının genişlənməsinə və inkişafına öz töhfəsini verəcək. Komissiya haqqının digər pul köçürmə sistemlərindən aşağı olması, təhlükəsizlik və sürət, köçürülən vəsaitin alan ölkənin valyutasında əldə edilə bilməsi və s. kimi imkanlar bu köçürmə sisteminin əlverişli və rahat olmasını təmin edir.
Üstünlüklər:
Sürət - 24/7/365 girişi ilə saniyələr ərzində vəsaiti alıcılara əlçatan edir;
Səmərəlilik - Sadələşdirilmiş xidmət və aşağı əməliyyat xərcləri ilə geniş şəbəkələrə və maliyyə bazarlara çıxış imkanı yaradır;
Təhlükəsizlik - Tənzimləmə, maliyyə və fırıldaqçılıq riskini idarə etmək üçün Mastercard Şəbəkəsinin təhlükəsizliyindən və imkanlarından istifadə edir;

Преодолевая границы переводите деньги с Муганбанк
Муганбанк совместно с международной платежной организацией «Mastercard» предоставил возможность совершать быстрые, безопасные и низкокомиссионные переводы в более чем 100 стран мира.
Муганбанк и «Mastercard» первыми в Азербайджане запустили инновационный продукт-платформу межрасчетных денежных переводов. Платформа позволяет своим клиентам совершать безопасные платежи в режиме реального времени на банковские и цифровые счета по всему миру. Таким образом, отсутствие участия банков-корреспондентов в переводах посредством новой платформы устраняет существующие ограничения, значительно сокращает время расчетов, упрощает процесс и делает переводы более быстрыми и выгодными.
Муганбанк внесет свой вклад в расширение и развитие цифровых возможностей страны, внедрив новую инновационную платформу.
Преимущества:
Скорость-делает средства доступными для покупателей в считанные секунды с доступом 24/7/365;
Эффективность-обеспечивает доступ к нескольким сетям и рынкам с упрощенным обслуживанием и низкими эксплуатационными расходами;
Безопасность-использует возможности сети «Mastercard» для управления нормативными, финансовыми и мошенническими рисками;